Výhody:

Individuální plán

Koncentrované zdokonalování

Videocoaching

Analýza a korekce chyb

Adaptace místa i termínu

Soukromé lekce

 

Zdokonalte svůj forehand, backhand, zaměřte se na svoje podání či zdokonalte herní taktiku! Při soukromých lekcích děláme vše pro zlepšení Vaší hry v co nejkratším možném čase. Odneste si z kurtu pravý tenisový zážitek, který ve Vás přetrvá!

Soukromé lekce pro dospělé standardně pořádáme v moderně vybavené, luxusně zařízené hale Sprint v centru Brna hned vedle areálu Boby centra. V rámci soukromých lekcí se Vám však rádi přizpůsobíme i místně, chcete-li tedy hrát na kurtech např. blíže k Vašemu bydlišti, sestavíme pro Vás individuální kalkulaci.

Jádrem našich soukromých lekcí je koncentrace na klíčové oblasti tenisové hry a zdokonalení technik s největšími rezervami ke zlepšování. K dosažení tohoto cíle využíváme metod videoanalýzy, kdy na prvním tréninku komplexně zdokumentujeme Váš výkon a poté jej s Vámi na videozáznamu probereme a společně vytyčíme oblasti, kterým se budeme v dalších lekcích nejvíce věnovat. Tento postup Vám dává jedinečnou formu zpětné vazby a umožní Vám již od první lekce rapidně zlepšovat svou techniku či odstraňovat i dlouho zažité chyby.

Ceny:

 

Hodinová lekce - venkovní kurt:

 

1 hráč  ............................ 470 Kč/hod

2 hráči ............................ 275 Kč/hod

 

- v ceně: trenér, míče, kurt, videocoaching

- intenzivní 60 minutový trénink

 

 

Hodinová lekce - zimní hala:

 

1 hráč  ............................ 630* Kč/hod

2 hráči ............................ 385* Kč/hod/hráč

 

- v ceně: trenér, míče, hala, videocoaching

- intenzivní 60 minutový trénink

*uvedené ceny platí pro návštěvu lekcí v dopoledních hodinách, pro alternativní časy Vám sestavíme individuální kalkulaci.

Přihlášky na soukromé lekce přijímáme celoročně. Kurzy probíhají dle individuální domluvy.