Místa konání

Ostrava

 

 

Areál Landek Park nabízí tenisový areál se 4 venkovními tenisovými kurty s kvalitním umělým povrchem, víceúčelovou halu pro sálové sporty, beachvolejbalové hřiště, hřiště na pétanque a bowling. Sportoviště jsou vybavena sociální zázemím a v těsné blízkosti se nachází posezení s občerstvením.

Pod Landekem 64, Ostrava-Petřkovice

Landek Park

Celý areál nabízí vysokou flexibilitu a umožňuje sestavit skvělý akční program i při nepřízni počasí. Program je tak vždy zajímavý a rozmanitý a řídí se přáním všech účastníků.

 

 

Brno

 

 

K dispozici jsou tři venkovní tenisové kurty s nejmodernějším povrchem vhodným pro rekreační tenisty, tzv. umělou trávou sypanou pískem. Na každém kurtu jsou k dispozici lavičky. Hráči mohou využít také kompletní sociální zázemí nacházející se v budově. Za poplatek lze vypůjčit rovněž tenisové rakety a míčky, v případě potřeby je možné kurty osvětlit.

Hněvkovského 730/62c, Brno-Komárov

Sport areál Komec

Po celý rok je také otevřeno bistro, které nabízí kromě světlého piva Bernard 11°, Kofolu, malinovku a domácí limonády. Samozřejmostí je tu i dobrá káva, ke které je vždy připraven domácí štrůdl a müsli tyčinka. Hlad zaženou toasty z čerstvých surovin a další občerstvení.

 

 

Nově postavená, moderně vybavená sportoviště v klidné městské části Brno - Řečkovice. Areál skýtá kromě dvou kurtů s umělou trávou také fotbalové hřiště a vnitřní tělocvičnu, kterou je možno využít ke hře volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, florbalu a tenisu na zkráceném hřišti. Přibližně 50 metrů od areálu orelského klubu se nachází také rozsáhlý sportovní stadion Družstevní.

Orelský klub

Medlánecká 24c, Brno-Řečkovice

Celý areál nám tak poskytuje vysokou flexibilitu a umožňuje sestavit skvělý akční program i při nepřízni počasí. Po celou dobu tábora je areál výhradně k dispozici tenisové škole Spin. Program je tak vždy zajímavý a rozmanitý a řídí se přáním všech účastníků.

 

 

 

 

Moderně zrenovovaný areál Sprint poskytuje 3 špičkové venkovní kurty v klidném prostředí, prostornou tenisovou halu a velmi pohodlné zázemí. Tenisová hala je umístěna hned vedle venkovních kurtů. Při nepřízni počasí se tak ihned ukryjeme do prostorné, kvalitně osvětlené haly a náš program plynule pokračuje. V hale je zároveň možné využít i badmintonových kurtů a program tak skvěle zpestřit.

Tenisový areál Sprint

Sportovní 2c, Brno-Ponava

Areál Sprint na ulici Sportovní má také výbornou dostupnost autem a dobrou parkovací plochu.

Ať k nám vyrážíte autem ráno a večer, nebo se na nás jen přijedete podívat v průběhu dne, vždy si můžete být jisti snadným parkováním a jednoduchou příjezdovou cestou.