top of page

Místa konání

Ostrava

 

 

Areál Landek Park nabízí tenisový areál se 4 venkovními tenisovými kurty s kvalitním umělým povrchem, víceúčelovou halu pro sálové sporty, beachvolejbalové hřiště, hřiště na pétanque a bowling. Sportoviště jsou vybavena sociální zázemím a v těsné blízkosti se nachází posezení s občerstvením.

Pod Landekem 64, Ostrava-Petřkovice

Landek Park

Celý areál nabízí vysokou flexibilitu a umožňuje sestavit skvělý akční program i při nepřízni počasí. Program je tak vždy zajímavý a rozmanitý a řídí se přáním všech účastníků.

 

 

 

 

Moderně zrenovovaný areál Sprint poskytuje 3 špičkové venkovní kurty v klidném prostředí, prostornou tenisovou halu a velmi pohodlné zázemí. Tenisová hala je umístěna hned vedle venkovních kurtů. Při nepřízni počasí se tak ihned ukryjeme do prostorné, kvalitně osvětlené haly a náš program plynule pokračuje. V hale je zároveň možné využít i badmintonových kurtů a program tak skvěle zpestřit.

Tenisový areál Sprint

Sportovní 2c, Brno-Ponava

Areál Sprint na ulici Sportovní má také výbornou dostupnost autem a dobrou parkovací plochu.

Ať k nám vyrážíte autem ráno a večer, nebo se na nás jen přijedete podívat v průběhu dne, vždy si můžete být jisti snadným parkováním a jednoduchou příjezdovou cestou.

bottom of page